Letní kurz Čchi-kung DC i ÚL venku 2022

1580
Živý kurz cvičení Čchi-kung pro ženy i muže. Děčín i Ústí n. L.

Letní termíny kurzu – cvičení venku. Celkem 3 dvouhodinová setkání.

Jemný pohyb – uvolnění – meditace

Konání venku v přírodě (v případě velké nepřízně počasí dle dohody s účastníky buď přesun na jiný termín nebo uvnitř). Místa v DC i ÚL venku (park, lesopart, louka Dobětice, jezero Milada), zůstaneme stále v rámci dojezdové vzdálenosti města, přesto v napojení s přírodou.

Zacvičíme si několik sestav jemného cvičení Čchi-kung, které protahuje a posiluje svaly těla, uvolňuje stagnace a blokády, rozproudí energii a dovolí zahájit sebeléčivé procesy. Vyzkoušíte si účinnou automasáž meridiánových drah a efektivní rozcvičku pro jemné rozpohybování a promazání kloubů a šlach. Není to o učení se cviků, ale o prožitku tady a teď ve spojení ze Zemí a Nebem.

3 relaxující a dobíjející setkání v měsících červenec – září. V případě vynechání je možné si setkání nahradit se skupinou v druhém městě.

Dny a časy budou upřesněny, vždy se jedná o podvečerní část dne, kdy už není horko a užijeme si sílu klesajícího Yangu končícího letního dne a posílíme vnitřní klid principem Yin.

První setkání v rámci července: Děčín 25.7. od 19 h v parku, Ústí n. L. 21.7. od 18:30 u Milady. Časy začátku se můžou lehce posunout, kdyby mělo být horko.  

Při pokračování v nákupu souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s  obchodními podmínkami

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin