E-shop pro rozzáření těla i duše

Vítej! Najdeš tu přihlašování na mé živé akce a kurzy. Pak taky mnou ověřené doplňky stravy. které sama používám – většina z nich je vhodná i při autoimunitě. Zaměřila jsem se na konkrétní formu produktu a to je TEKUTOST. Mám to vyzkoušené na sobě! Nezatěžuje trávicí systém a rychle a efektivně se vstřebává do organismu. Za mě TOP! 
V SOUČASNÉ DOBĚ NENÍ MOŽNÉ SE HLÁSIT NA ŽIVÉ AKCE – JSEM NAKRÁTKO NA MATEŘSKÉ KRASOJÍZDĚ 🙂

speciální živá lekce Čchi-kung v Solfeggio frekvencích
Vědomá strava pro zdraví a radost ze života E-KNIHA
Letní kurz Čchi-kung v parku Děčín 2023

Tento e-shop pro tebe tvořím na základě všech zkušeností, které jsem objevila za roky hledání cesty k zdraví a spokojenosti. Objevila jsem spoustu souvislostí – nejen se stravou a životním stylem. Taky, co potřebujeme doplňovat z vnějšku, například typicky u autoimunitních diagnóz. Včetně toho, co žijeme, co je naší vnitřní pravdou. Rodinné vzorce (opakující se  problémy a choroby v rodu), programy mysli (úhly pohledu), mikrobiální prostředí, stupeň zanesenosti a zátěží…


Dobrá zpráva je, že všechno se dá řešit, skrze sebe zpracovávat. 


Pokud hledáš úlevu, podporu, pomoc a informace někoho, kdo tu cestu už prošlapal, jsi tu správně. Přeju si, abychom dokázali převzít zodpovědnost za svůj život a své zdraví, protože nikdo jiný to za nás neudělá. My sami jsme expertem na své tělo a to, jak se cítíme, co se nám děje. 

Vydej se na cestu SOULADU se sebou. Jsem tu, abych si osvětlila možnosti!